Sticngo - reklama outdoorowa logo
Sticngo - reklama outdoorowa logo

Niech twój samochód zarobi na siebie

 

 

 

Sticngo - Zarabiaj jeżdżąc autem

Nagrody pieniężne

Używaj samochodu jak co dzień, zbieraj punkty i zamieniaj je na pieniądze

NAWET 1000 ZŁ MIESIĘCZNIE

Bezpieczne dla lakieru

Stosujemy najwyższej jakości materiały, które są bezpieczne dla Twojego lakieru

ŚLADU NIE BĘDZIE

Świetny design

Nie chemy zwykłej reklamy, chcemy żeby Twoje auto wyglądało niesamowicie

WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU

Niesamowite questy

Zamień rutynową podróż w zabawę i bierz udział w niespotykanych dotąd wspólnych akcjach

BAW SIĘ Z NAMI

Dzięki aplikacji SticnGo Twój samochód będzie mógł na Ciebie zarabiać! Weź udział w grze miejskiej, oklej swoje auto i nie tylko wzbudzaj podziw na ulicach, ale przede wszystkim zdobywaj pieniężne nagrody za każdy przejechany kilometr! Jeźdź i zarabiaj, nie czekaj! Ze SticnGo, każda przejażdżka staje się okazją!

SticnGo - innowacyjna reklama outdoorowa

Jak to działa

Zarejestruj swój samochód

Pobierz aplikację SticnGo na Android i zarejestruj swój samochód. Aplikacja jest całkowicie bezpieczna - gwarantujemy poufność Twoich danych.

Rejestracja do apliakcji

Przegląd dostępnych kampanii

Wybierz swój reklamowy konkurs

Nie ograniczamy Twojego wyboru! Wybierz akcję, która pasuje do Twojego samochodu, preferencji wizualnych lub innych oczekiwań.

Wybierz rodzaj naklejek
W zależności od Twoich preferencji oraz opcji udostępnionych przez reklamodawców, możesz umieszczać naklejki na następujących częściach samochodu: maskę, boki, tylne okno lub wszystko razem! Wpłynie to bezpośrednio na wysokość Twojej nagrody - im więcej naklejek nakleisz, tym więcej nagród zdobędziesz!

Zgłoś chęć udziału
Nasz operator sprawdzi Twój wniosek i zatwierdzi go, jeśli spełniasz wszystkie warunki udziału (np. klasa samochodu, rocznik samochodu, miasto itp.)

Oklej Samochód

Odwiedź nasz warsztat samochodowy, gdzie wykwalifikowany pracownik umyje, a potem oklei Twój samochód wybranymi przez Ciebie naklejkami.

Całkowicie bezpieczne dla Twojego samochodu
Nasze naklejki nie uszkodzą lakieru na Twoim samochodzie: korzystamy z wysokiej jakości materiałów i technologii, które zapewnią, że lakier samochodowy pozostanie nieuszkodzony. (Należy poinformować pracownika warsztatu, jeśli Twój samochód był niefabrycznie malowany)

Profesjonalne oklejanie
Nasi partnerzy dbają o to, aby naklejki były instalowane zgodnie ze sztuką - bez uszkodzeń i komplikacji!

Umówienie się na oklejanie

Ruszaj i zbieraj punkty

Zbieraj punkty i baw się dobrze

Po prostu jeźdź jak zwykle i zdobywaj punkty za każdy przejechany kilometr: nasza aplikacja obliczy przejechane kilometry i doda punkty do Twojego konta.

Jeśli masz ochotę na więcej, weź udział w akcjach dodatkowych, tzw. QUESTACH i zdobywaj dodatkowe punkty.

Nie zapomnij uruchomić aplikacji i połączyć się z beaconem, za każdym razem przed rozpoczęciem jazdy!

Wymieniaj punkty na nagrody

Po zakończeniu gry możesz wymienić zgromadzone punkty na nagrody pieniężne. Wysokość nagrody zależy od wielu czynników: rodzaju samochodu, lokalizacji, codziennie przejechanych kilometrów itp.

Wymieniaj punkty na nagrody pieniężne

Ściągnij aplikację i zacznij zarabiać!

Estymator Nagrody Pieniężnej

Zdobywaj poziomy kierowcy

Zbieraj punkty i zdobywaj poziomy

Twoja nagroda za punkt wzrośnie z każdym z nich!

To bardzo proste, przekrocz jednorazowo wskazany próg punktowy swoimi punktami dostępnymi w Wallet'cie i zdobądź przywileje nowego poziomu

3,5 zł

za każde 100 pkt

4 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 6,128 pkt aby zyskać poziom

4,5 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 13,788 pkt aby zyskać poziom

5 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 21,448 pkt aby zyskać poziom

5,5 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 33,092 pkt aby zyskać poziom

6 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 44,735 pkt aby zyskać poziom

6,5 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 55,459 pkt aby zyskać poziom

7 zł

za każde 100 punktów! Uzbieraj 66,182 pkt aby zyskać poziom

7,5 zł

za każde 100 pkt! Uzbieraj 76,906 aby zyskać poziom

FAQ

Kiedy kończy się naliczanie punktów?

Naliczanie punktów w grze reklamowej kończy się, gdy punkty gry się wyczerpią bądź wraz z ustalonym wcześniej terminem końcowym kampanii.

Co mam robić z naklejkami, plombą i beaconem po zakończeniu akcji?

Finalizacja gry, warunkująca otrzymanie wygranej,  jest bardzo prosta i odbywa się w trzech krokach:

  1. Robisz zdjęcie naklejek
  2. Przecinasz plombę w miejscu oznaczonym kolorem (po zakończeniu kampanii poinformujemy Cię gdzie przeciąć plombę)
  3. Plombę i beacon wrzucasz do otrzymanej przy oklejaniu koperty, którą tylko musisz wrzucić do skrzynki pocztowej!
  4. Samodzielnie odklejasz naklejki, to naprawdę bardzo proste

Czego nie wolno mi robić?

Jesteśmy tolerancyjni, ale to czego nie będziemy tolerować to szeroko pojętego działania, które może zaszkodzić wizerunkowi klienta lub naszego. Zastrzegamy sobie narzędzia umożliwiające skasowanie zdobytych punktów czy zablokowanie konta tak aby wykluczyć podobne zdarzenia w przyszłości, szczegóły w regulaminie kierowcy

Jaką maksymalną kwotę mogę wygrać?

Nie ma maksymalnej kwoty Twojej wygranej. Każda kampania ma limit punktów do „wyjeżdżenia”, dopóki jest pula możesz jeździć i je zbierać!

Czy muszę płacić podatek od zarobionych pieniędzy?

SticnGo jest platformą do organizacji gier miejskich. Udział w jednej z nich wymaga spełnienia kilku warunków, np. oklejenie samochodu. Nagroda jest proporcjonalna do uzbieranych w grze punktów. Forma prawna przekazywanych pieniędzy to „wygrana” opisana w art. 21 ust 1, pkt 68 Ustawy o Podatku od Osób Fizycznych, która stanowi, że jednorazowa kwota wygranej jest zwolniona z podatku dochodowego, jeżeli jej wartość nie przekracza 2 000 zł.

Czy punkty naliczają się poza miastem?

Punkty zdobywa się tylko w wyznaczonych strefach, które najczęściej będą w obszarze miasta. Każde miasto dzielimy na kilka stref. Strefa pierwsza ma najwyższy współczynnik punktu za kilometr i w każdej kolejnej współczynnik ten maleje

Czy każde auto może wziąć udział w grze?

Dajemy naszym klientom możliwość personalizowania organizowanych przez nich gier reklamowych, tj. niektóre kampanie mogą być dostępne tylko dla kobiet lub tylko dla kierowców z samochodami w konkretnych kolorach.

Czy muszę umyć samochód przed oklejaniem?

Przed oklejaniem lakier będzie przemyty, jednak zdecydowanie należy zachować zdrowy rozsądek i nie pojawiać się samochodem pokrytym, np. błotem. W końcu to Twoja wizytówka!

Czy mogę wziąć udział w dwóch grach naraz?

W przyszłości będzie to możliwe, na ten moment jeden użytkownik może posiadać jeden samochód, a przez to możliwe jest wzięcie udziału tylko w jednej grze naraz.

Czy stan i oryginalność lakieru wpływa na bezpieczeństwo oklejania?

W przypadku gdy lakier jest w bardzo złym stanie, lub metoda jego nałożenia była wadliwa może dojść do uszczerbku na takim lakierze. Wykorzystujemy delikatne kleje, które w zdecydowanej większości nie dają powodów do zmartwień. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań wykorzystując najbardziej sprawdzone rozwiązania, jednak nie możemy Ci zabronić wzięcia udziału w grze z tego powodu. Decyzja zawsze będzie należeć do Ciebie.

Czy oklejanie jest bezpieczne dla mojego auta?

Zdecydowanie tak. Sami jesteśmy kierowcami i zdajemy sobie sprawę z obaw przed oklejeniem swojego samochodu. Materiały z jakich korzystamy są jednymi z najlepszych na rynku materiałów dedykowanych do oklejania samochodów. Nie tylko nie zniszczą Ci lakieru i nie zostawią śladu kleju, ale nawet będą ochraniać Twój samochód przed drobnymi uszczerbkami

Jak dostanę wygrane pieniądze?

Naliczone za jazdę w kampanii punkty pojawią się w Twoim Wallet’cie 14 dni po ukończeniu gry. Możesz wtedy zawnioskować o wypłatę środków w dowolnej chwili. W ciągu 14 dni otrzymasz przelew na podany w Twoim profilu numer konta.

Czy za udział w quest’cie otrzymam więcej punktów?

Tak. Chcemy zachęcać naszych kierowców do udziału w questach zatem punkty jakie można zdobyć za udział w jednym z nich znacznie przewyższają, te które otrzymałoby się za jazdę poza questem

Od czego zależy stawka naliczania punktów?

Każdy kierowca posiada stawkę bazową, do której dodajemy bonusy w zależności od tego w jakim miejscu i o jakiej godzinie jeździsz samochodem. Estymator wygranej znajduje się na naszej stronie w zakładce „dla kierowców”

Jak umówić się na oklejenie samochodu?

Podczas zapisywania się na grę, aplikacja w intuicyjny sposób przeprowadzi Cię przez ten proces. Wybierzesz jedną z dostępnych dat, w jednej z dostępnych godzin, w jednej z dostępnych lokalizacji

Aplikacja nie widzi beacona, co robić?

Nie czekaj ze zgłoszeniem nam tego problemu. Nasz zespół pomoże Ci naprawić ten problem i w razie potrzeby umówi się z Tobą na wymianę beacona, zrekompensujemy Ci również czas jazdy, w którym beacon nie był aktywny.

Czy zapisanie się na grę jest zobowiązujące?

Tak, jeżeli do rozpoczęcia gry pozostało mniej niż 2 tygodnie. Zależy nam na tym, żeby móc polegać na naszych kierowcach dlatego promujemy tych rzetelnych a tym, którzy delikatnie mówiąc zrobili nas w bambuko będziemy wręczać upomnienia, które wraz z ich przyrostem będą utrudniać udział w kolejnych grach reklamowych

Co muszę robić podczas trwania gry?

Podczas trwania gry reklamowej powinieneś przestrzegać trzech głównych zasad: nie naruszyć plomby, dbać o naklejki i jeździć ile się da!

Czy dwa telefony mogą być podłączone do jednego auta?

Podstawą naliczania punktów jest poprawne połączenie danego konta z danym beaconem. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby logować się na dane konto z różnych telefonów. Jednak nie jest możliwe połączenie kilku telefonów jednocześnie.

Kiedy rozpoczyna się naliczanie punktów w grze?

Naliczanie punktów w grze reklamowej rozpoczyna się w momencie wyjazdu z garażu nową wersją samochodu. Informacja o naklejeniu trafia na nasze serwery automatycznie.

Portfolio

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider